Cennik Solarium

Solarium

Tuba

Łóżko

1 minuta

1,30 PLN

1,50 PLN

50 minut

60 PLN

60 PLN

100 minut

100 PLN

100 PLN

200 minut

  180 PLN (90 gr/min)

  180 PLN (90 gr/min)

 

Nasze Urządzenia

W dzisiejszych czasach zobligowani jesteśmy do pielęgnacji ciała i dbałosci o własny wizerunek, który ważny jest zarówno w środowisku pracy jak i w otoczeniu bliskich nam osób.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy miłą atmosferę, pełną higienę i profesjonalizm. Możecie Państwo skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych w sudiu paznokci jak również z solarium.

Kabina Tanzi z bryzą

 

Komfort opalania w tej nowoczesnej kabinie zapewnia 49 lamp ustawionych w ergonomiczny kształt oraz elektroniczny system sterowania - łatwy w użyciu, czytelny, z płynną regulacją nawiewu i głośności.

Kabina posiada dysze nawiewne na różnych poziomach, zwiększające komfort i efektywność opalania poprzez równomierne chłodzenie całego ciała.

Jej atrakcyjność podnoszą podświetlenia wewnętrzne i zewnętrzne, klasyczny design, termoformowany stopień podłogowy i sufit oraz jedno- i dwudyszowa bryza.
Łóżko Ergoline Avangarde 600

Fascynujące kształty i niezwykłe efekty świetlne sprawiają, że solarium Ergoline klasy Avantgarde jest prawdziwą atrakcją. Korzystając z niego komfortowo i szybko dojdziemy do wspaniałej opalenizny. Dzięki swej zoptymalizowanej geometrii reflektory Ultra osiągają jeszcze większą wydajność transmisji i odbicia światła. A do tego jeszcze luksusowa leżanka: zaokrąglone kształty, przyjazne dla skóry materiały i podwójnie wyprofilowana powierzchnia do leżenia Body Wave oznaczają najwyższej klasy komfort i zapewniają opalanie w wygodnej, relaksującej pozycji.Nowe super lampy podwójnie brązujące na łóżku
Ergoline i tubie z bryzą.

 

Posiadamy bardzo duży wybór kosmetyków do solarium Australian Gold oraz Magic Sun.